نهمین نمایشگاه صنعت آرد و نان

به تازگی نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان "ibex2015"  این نمایشگاه با  با اهداف فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تولید و مصرف آرد و نان  و همچنین افزایش سطح فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری در صنعت آرد و نان  برگزار شد .

نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

این نمایشگاه با حمایت از احداث و توسعه و احدهای تولید نان صنعتی درکشور، حرکت سازمان یافته ای را در بخش خصوصی در زمینه  تولید و تامین مواد اولیه تولید نان و صنایع بسته بندی شروع کرده است و  بستر سازی لازم جهت ارائه حداکثری ظرفیتها و توانمندیهای شرکت های داخلی در عرصه ماشین آلات صنایع مرتبط با صنعت آرد و نان ایجاد کرده . در واقع نمایشگاه "ibex2015"بستر تعامل و همکاریهای بیشتر در صنعت آرد و نان کشور و با رویکردهای استاندارد سازی فعالیت های تولیدی و تجاری در حوزه تولید آرد و نان  را ایجاد کرد و با استقبال فراوانی از سوی شرکت های داخلی و خارجی قرار گرفت.

رعایت استانداردهای ملی در خصوص فرآیند تولید نان و ماشین آلات مربوطه ، رعایت اصل استقلال و عدم وابستگی در تامین ماشین آلات مرتبط با تولید آرد و نان  از جمله بسته بندی مواد غذایی  به ویژه نان و غلاتاز دیگر اهداف برگزاری چنین نمایشگاه هایی است . این نمایشگاه با موفقیت با حضور شرکت های برتر و همچنین شرکت طنین ترنم البرز  در 15 الی 18 آذر ماه سال 1394 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در فضای تحت پوشش 16000 متر مربع برگزار گردید.

 

contact us

info@taranoomco.c om

 

 17 81 56 32 026

   95 91 566 - 0912

Unit 301-5th- Floor Eric commercial office buildings Center - ferdose Boulevard East -Sadeghie -Tehran -iran

   

 

             

Latest Articles Added

Latest News