نقش بسته بندی در صادرات

امروزه با تغییر شیوه زندگی انسان نسبت به گذشته و تغییر در تهیه مواد غذایی و عادات مصرفی باعث پیشرفت تکنولوژی در تولید مواد غذایی و تکنیک های  طراحی و چاپ و بسته بندی شده است و با توجه به حساسیت بالای بسته بندی مواد غذایی و تاثیر ان در سلامت جامعه توجه زیادی به آن می شود.

Read more...

اهمیت بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسزایی در جریان اقتصادی جوامع دارد از انجا که ما نقش بسته بندی مواد غذایی را همه روزه در اطرافمان مشاهده می کنیم . بسته بندی مواد غذایی در واقع به فرآیند محافظت از محصول برای نگهدار در انبار و انتقال و توزیع و در نهایت تحویل مواد غذایی سالم به دست مشتری است.

Read more...

بسته بندی موفق مواد غذایی

یکی از عوامل مهمی که به موفقیت آمیز بودن  بسته بندی مواد غذایی و بازاریابی آن کمک می کند طراحی بسته بندی است و طراح باید با علم به عادات خرید مصرف کننده آشنا باشد  .همچنین تمایلات آینده بازار را نیز در بر بگیرد داشتن آگاهی در مورد این مسائل برنامه ریزی طرح و ساختار بسته بندی مواد غذایی از طرف طراح ضروری است.

Read more...

هنر طراحی و چاپ و بسته بندی

همانطور که می دانید بسته بندی به طور وسیعی امروزه بر جوامع سایه افکنده است. ازمواد دارویی گرفته تا لوازم خانگی و محصولات پتروشیمی همگی دارای بسته بندی می باشند.در واقع مشتری با دیدن طراحی و چاپ و بسته بندی محصول با برچسب های استاندارد متوجه می شود چه محصولی داخل بسته بندی قرار دارد و در چه شرایطی حفظ و نگه داری می شود.

Read more...

طراحی چاپ و بسته بندی محصول

زمانی که یک محصول به مرحله ی تولید می رسد برای عرضه شدن در بازار خرید و رسیدن دست مشتری نیازمند بسته بندی شدن خواهند بود و هرچه این بسته بندی با تخصص از بازار هدف مشتری انجام گرفته شده باشد در نهایت مشتری را بیشتر جذب خواهد کرد.

Read more...

بسته بندی با هدف کاهش ضایعات

بسته بندی امروزه با گسترش جمعیت و افزایش تقاضا برای مواد غذایی سالم اهمیت بالایی پیدا کرده است. در نتیجه همزمان با این افزایش تقاضا علاوه بر افزایش سرعت مصرف مواد اولیه جهت بسته بندی مواد غذایی باعث آلودگی محیط زیست نیز می شود .

Read more...

contact us

info@taranoomco.c om

 

 17 81 56 32 026

   95 91 566 - 0912

Unit 301-5th- Floor Eric commercial office buildings Center - ferdose Boulevard East -Sadeghie -Tehran -iran

   

 

             

Latest Articles Added

Latest News