بسته بندی مدرن مواد غذایی

امروزه صنعت بسته بندی مواد غذایی پس از طی کردن مسیر تکامل علاوه برحفظ کیفیت و نگه داری محصولات غذایی به عنوان  یک عنصر مهم در جذب مشتری در جهان مطرح است

و از نظر کارشناسان بازاریابی مواد غذایی  نقش بسیار مهمی در کسب سهم  بالا در بازار را ایفا می کند. چرا که مشتریان علاوه بر توجه به کیفیت با دیدن ظاهر زیبا و  بسته بندی  مدرن مواد غذایی به خرید محصول شما ترغیب می شوند.

بسته بندی مواد غذایی

نقش بسته بندی مواد غذایی در بازاریابی

 کارشناسان بازاریابی  دو نقش عمده و مهم صنعت بسته بندی مواد غذایی را نقش محافظتی مواد غذایی و نقش انگیزشی مشتری  می دانند که همانطور که مشخص است به جنبه دوام و نگهداری حاصل از بسته بندی و نقش آگاهی دهنده و پیش برنده محصولات غذایی در بازار مواد غذایی اشاره دارد.از این رو عدم توجه به بسته بندی مناسب مواد غذایی باعث می شود علاوه بر کیفیتی که مواد غذایی دارند در معرض خرابی یا الودگی قرار بگیرند یا در عرضه مورد پسند مشتری قرار نگیرند.

بدیهی است استفاده از بسته بندی مدرن مواد غذایی علاوه بر بازار مواد غذایی داخلی برای راه یافتن به بازار جهانی نیز الزامی است. امروزه با پیشرفت های دهه اخیر در صنعت مواد غذایی انواع بسته بندي در بازار به چشم مي خورد كه از مواد مختلف نظير كاغذ، پلاستيك، فلز يا شيشه  توليد پاكت هاي كاغذي چسب ي و تاشو در انواع مختلف ساخته مي شوند و شرکت طنین ترنم البرز با بیش از سالها تجربه درخشان در صنعت بسته بندی مدرن مواد غذایی  و چاپ آماده ارائه به روز ترین روش های بسته بندی مدرن مواد غذایی در ایران می باشد.

 

contact us

info@taranoomco.c om

 

 17 81 56 32 026

   95 91 566 - 0912

Unit 301-5th- Floor Eric commercial office buildings Center - ferdose Boulevard East -Sadeghie -Tehran -iran

   

 

             

Latest Articles Added

Latest News