هنر طراحی و چاپ و بسته بندی

همانطور که می دانید بسته بندی به طور وسیعی امروزه بر جوامع سایه افکنده است. ازمواد دارویی گرفته تا لوازم خانگی و محصولات پتروشیمی همگی دارای بسته بندی می باشند.در واقع مشتری با دیدن طراحی و چاپ و بسته بندی محصول با برچسب های استاندارد متوجه می شود چه محصولی داخل بسته بندی قرار دارد و در چه شرایطی حفظ و نگه داری می شود.

طراحی و چاپ و بسته بندی محصولات

در واقع در طراحی و چاپ و بسته بندی سازمان جهانی استاندارد ،ویژگی هایی را در نظر گرفته که باید در بسته بندی رعایت شود.

در واقع بسته بندی علم، هنر و دانش محافظت از محصول  برای نگهدار در انبار و انتقال و توزیع و در نهایت تحویل آن به دست مشتری  است. وظیفه یک طراحی و چاپ و بسته بندی اصولی محافظت فیزیکی، اطلاع رسانی، بازاریابی، ایمنی، سهولت در توزیع، جابه جایی، نمایش، باز و بسته نمودن دوباره، فروش، و استفاده مجدد از آن می باشد.

هنر طراحی و چاپ و بسته بندی مواد غذایی

طراحی و چاپ و بسته بندی به محصول ما هویت می بخشد وبه دنبال تحریک دید مشتری می توانند با مشتری ارتباط بر قرار کنند و این یک هنر است. البته بیشتر اوقات بسته بندی موادغذایی دید درستی از محصول به مشتری نمی دهند.در واقع خلاقیت و استفاده مناسب از رنگ ها حرف اول در طراحی و چاپ و بسته بندی محصو ل را می زند بی شک یکی از مشکل ترین گرایش های گرافیک طراحی گرافیکی بسته بندی محصولات می باشد زیرا کار شما در معرض دید هزاران مشتری و قضاوت کننده قرار می گیرد و همچنین در میان رقابت بین محصولات مشابه باید حرفی برای گفتن داشته باشد.البته در کنار گرافیست باید از یک متخصص در زمینه مواد مورد استفاده در بسته بندی و مقاومت آنها کمک گرفت.

بسته بندی مواد عذایی در ژاپن

طراحی و چاپ و بسته بندی نقش ارزنده ای در جریان اقتصادی جوامع دارد مخصوصا اینکه صادرات کالاها بیش از آنکه وابسته به کیفیت محصول باشد به طراحی و چاپ و بسته بندی منحصر به فرد محصول است. طراحی و چاپ و بسته بندی بر اساس معیار های بین المللی و عاری از هرگونه کپی برداری، نهایت استفاده از واژه "نوآوری"، استفاده از فونت های خاص همگی ماهیت محصول را مشخص می کنند.

مزیت هایی که یک طراحی و چاپ و بسته بندی زیبا :

1.      ایجاد تصویری مثبت از محصولات شما در ذهن مخاطب

2.      ایجاد انگیزه در مخاطبین برای خریدن محصول شما

3.      چندین برابر شدن فروش محصولات شما

4.      ایجاد ارتباطی مؤثر با مشتریان

5.      احترام به حقوق مشتری و مشتری مداری

6.      طی کردن مسیر های طولانی بازاریابی و ایجاد برند معتبر در کمترین زمان

7.      برتری یافتن از سایر رقبا در بخش فروش

8.      متمایز کردن کالا و محصولات شما از سایر تولید کنندگان

شرکت طنین ترنم البرز با علم به اینکه طراحی و چاپ و بسته بندی محصولات تاثیر زیادی در ترغیب مشتریان در خرید محصول شما دارد پیشرو در بسته بندی مدرن و سال ها تجربه در طراحی بسته بندی های زیبا و خلاقانه آماده ارئه خدمات در زمینه طراحی و چاپ و بسته بندی انواع محصولات شما می باشد.

contact us

info@taranoomco.c om

 

 17 81 56 32 026

   95 91 566 - 0912

Unit 301-5th- Floor Eric commercial office buildings Center - ferdose Boulevard East -Sadeghie -Tehran -iran

   

 

             

Latest Articles Added

Latest News