اهمیت بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسزایی در جریان اقتصادی جوامع دارد از انجا که ما نقش بسته بندی مواد غذایی را همه روزه در اطرافمان مشاهده می کنیم . بسته بندی مواد غذایی در واقع به فرآیند محافظت از محصول برای نگهدار در انبار و انتقال و توزیع و در نهایت تحویل مواد غذایی سالم به دست مشتری است.

صنعت بسته بندی مواد غذایی امروزه پیشرفت بسیاری کرده و هر روزه ایده ها و روش های جدید برای بسته بندی مواد غذایی در شرکت های طراحی و چاپ و بسته بندی ابداع می شود که مشتریان بیشتری را به محصولاتی با این بسته بندی ها جذب میکند ولی علاوه بر زیبایی هدف از بسته بندی مواد غذایی در ابتدا حفظ و نگه داری طولانی تر مواد غذایی بوده تا از خرابی و آلودگی جلوگیری کند. زیرا در صورت عدم توجه به نحوه صحیح بسته بندی مواد غذایی باعث خابی و از بین رفتن محصولات می شود که با زحمت فراوان تولید و توزیع شده اند.

روش های جدید بسته بندی مواد غذایی

همانطور که شاهد هستیم از فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی برای طولانی کردن طول عمر و سلامت مواد غذایی استفاده می شود.در واقع این روش جدید بسته بندی ،بسته بندی سبز مواد غذایی نام گرفته که مورد توجه شرکت های بسته بندی مواد غذایی برای بدست گرفتن سهم بیشتری از بازار است.  شما هرروزه شاهد بسته  بندی مواد غذایی با شکل های جدید و متنوع در قفسه های فروشگاه ها هستید.بسته بندی مواد غذایی همواره در حال پیشرفت هم در ظاهرهم در کیفیت و نگهداری مناسب تر و طولانی تر مواد غذایی است.در واقع  تمایل مردم به طراحی و چاپ و بسته بندی های جدید تر و بروز تر باعث می شود تا صنعت بسته بندی مواد غذایی هر روزه به سوی پیشرفت حرکت کند.

در بسته بندی مواد غذایی استفاده بیش از حد از مواد پلاستیکی و پلیمری خطر تمام شدن مواد اولیه و همچنین آلودگی محیط زیست را به ما نشان می دهد. علاوه بر ان زباله های تولید شده از بسته بندی مواد غذایی باید قابل بازیافت باشند تا از آلودگی محیط زیست جلوگیری شود . بنابراین روش های جدید بسته بندی و استفاده از مواد تجذیه پذیر و کم حجم در دستور کار بسته بندی مدرن مواد غذایی قرار دارد.

شرکت طنین ترنم البرز با جدید ترین تجهیزات صنعت بسته بندی مواد غذایی آماده ارائه جدید ترین طرح ها و ایده های روز اروپا در بسته بندی مواد غذایی می باشد.

contact us

info@taranoomco.c om

 

 17 81 56 32 026

   95 91 566 - 0912

Unit 301-5th- Floor Eric commercial office buildings Center - ferdose Boulevard East -Sadeghie -Tehran -iran

   

 

             

Latest Articles Added

Latest News