چاپ و بسته بندی

شرکت ترنم با بهره گیری از نیروهای مجرب و دستگاه های مجهز موفق به تولید جعبه های متفاوت از نظر شکل و جنس گردیده است که در زیر به طبقه بندی آن می پردازیم.

1.    تولید انواع جعبه های کادوئی مقوایی: این نوع جعبه ها شامل فرم های مختلفی از جعبه های مقوایی می باشد. از جمله فرم لپ تاپی, کشویی و لیفت اف.

 

2.    تولید و ساخت جعبه های چوبی: این نوع جعبه ها در ساختارهای متفاوت عموما با جنس چوبی و گاهی در تلفیق با پلاستیک و کاغذ مقوا قابل اجرا می باشد.

تکنولوژی و امکانات حاضر در شرکت ترنم امکان برش لیزری و حکاکی انواع طرح ها و نقش ها را بر طبق سفارش مشتری محقق می سازد.

 

3.    تولید جعبه های مخمل و گالینگور: این شرکت قادر به تولید انواع جعبه های چوبی و مقوایی با روکش جیر؛ مخمل و انواع گالینگور با رنگ های مختلف طبق سفارش مشتری می باشد.

 

تولید جعبه های اسپیرال: با توجه به تقاضای روزافزون مشتریان در جهت بهبود و ارتقاء ساختارهای نوین بسته بندی واحد R&Dشرکت ترنم در صدد آن برامد که این نیاز را مرتفع ساخته و با نگرشی متفاوت اقدام به تولید جعبه هایی متمایز از نظر جنس و شکل بنماید. از اینرو مجموعه ترنم تولید کننده ای پیشرو در زمینه طراحی و ساخت جعبه های استوانه ای مقوایی (PAPER SPIRAL TUBE) در فرمتهای ساده, پنجره ای, بدنه مطلق, ساختارهای کامپوزیت با ظرفیت تولید روزانه50,000 قطعه در کشور می باشد.

مشاهده گالری

تماس با ما

    info@taranoomco.com

   026-32568117    026-32552343

     95 91 566 - 0912

    کرج، عظیمیه، 45 متری کاج، روبروی بانک ملی، ضلع جنوبی بلوار، ساختمان آرین، پلاک 172، طبقه 4، واحد 8.

 

              

اخرین مقالات افزوده شده

آخرین اخبار و اطلاعیه ها