سلفون

سلفون:

سلفون از قدیم و ندیم برایبسته‌بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و جایگاه ویژه‌ای را برای خود حفظ کرده است. درواقع سلفون‌ها به دلیل اینکه از لحاظ بهداشتی اهمیت بسیاری دارند، غالبا برای بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.لازم است بدانید: سلفون‌ها در سه گروه سلفون شفاف، سلفون متالایز و سلفون صدفی تولید می‌شوند

ادامه مطلب...

*ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی:

ساک دستی تبلیغاتی، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در بعضی موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، به خصوص در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است.به رغم سابقه نه چندان زیاد استفاده فراگیر این کالا در سطح جامعه و با توجه به نو بودن آن،تا کنون نام های متنوعی به آن اطلاق گردیده است.

مانند :« ساک دستی »،« ساک خرید » ، بگ شاپ ( Bag Shop) ، شاپینگ بگ ( Shopping Bag) و غیره .

ادامه مطلب...

بسته بندی برچسب زنی

بسته بندی برچسب زنی:

خدماتعلم ،هنر و فناوری قرار دادن و محافظت محصولات برای توزیع ، ذخیره ، فروش و استفاده است . بسته بندی همچنین اشاره دارد به مراحل طراحی،ارزیابی، و تو لید بسته‌ها . هر نوشته‌ای چه الکترونیکی یا گرافیکی مربوط به بسته و یا برچسب جداگانه ولی مربوط به بسته را برچسب زنی بسته می‌گویند.

ادامه مطلب...

بسته بندی در توسعه صادرات

نقش بسته بندی در توسعه صادرات:

به جهت افزایش توان رقابتی در بازارهای بین المللی، تولید کنندگان و صادرکنندگان توجه بسیار خاصی به بسته بندی دارند علاوه بر آن بسته بندی یکی از ابزارهای بازایابی نیز به شمار می‌رود.

یکی از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در ارائه محصول در بازارهای بین المللی، توجه به هنر طراحی بسته بندی است که می‌تواند درک مشتریان را نسبت به محصولی تغییر داده و شانس خرید آن را در بازار هدف افزایش دهد.موادی با پایه نشاسته، قند و فیبر گیاهی در بسته بندی تولیدات کشاورزی علاوه بر اینکه توسعه صنعت بسته بندی را به همراه داشته است بلکه مقرون به صرفه بوده و به راحتی قابل دسترس هستند.

مهم ترین بخش صنعت بسته بندی، قابلیت بازیافت و استفاده مجدد از بسته بندی مواد غذایی است که هر روزه در حال به روزرسانی و پیدا کردن روش های جدیدی برای استفاده مجدد از بسته بندی مواد غذایی می‌باشد.

نکات مهم در بسته بندی صادراتی:

  • مطابق با استانداردها
  • مطابق با مقررات و قوانین کشور
  • جلب توجه خریدار و ترغیب او به منظور خرید محصول
  • استفاده از بسته بندی متناسب با نیازها و خواسته های بازار هدف
  • افزایش توان حفاظت و نگهداری از ویژگی های کالای درون بسته بندی (مثل طعم، رنگ، مزه، بو و...)

بازاریابی سبز چیست؛ چگونه طرفداران محیط زیست را مجذوب کنیم؟

بازاریابی سبز چیست؛ چگونه طرفداران محیط زیست را مجذوب کنیم؟                                       

ویکی‌پدیا بسته‌بندی را دانش،هنروتکنولوژیِ محصور کردن یا محافظت ازمحصول برای پخش، ذخیره واستفاده از آن معرفی می‌کند. بسته‌بندی همچنین به فرایند طراحی،ارزشیابی وساخت بسته‌ها اشاره دارد و می‌توان آن را سیستمی هماهنگ دانست که محصولات را برای انتقال، انبارداری، تدارکات، فروش و نهایتا استفاده‌ آماده می‌کند. علاوه براین بسته‌بندی درباره‌ی اینکه محصول به صورت کلی چیست اطلاعاتی را در اختیار مصرف‌کننده می‌گذارد. حتی وقتی کسی ازمحصولِ درون بسته بی‌اطلاع باشد کل یک بسته‌بندی می‌تواند به فرد بگویید با چه محصولی رو‌به‌روست.درمورد محصولاتی که خریدارازقبل با آنها آشناست بسته‌بندی به فرد کمک می‌کند در یک فروشگاه شلوغ به راحتی محصول محبوب خود را پیدا کند.نکاتی که برای خلق بسته‌بندی‌های عالی به آن نیاز خواهید داشت عبارتند از:

ادامه مطلب...

تماس با ما

    info@taranoomco.com

   026-32568117    026-32552343

     95 91 566 - 0912

    کرج، عظیمیه، 45 متری کاج، روبروی بانک ملی، ضلع جنوبی بلوار، ساختمان آرین، پلاک 172، طبقه 4، واحد 8.

 

              

اخرین مقالات افزوده شده

آخرین اخبار و اطلاعیه ها