نقش بسته بندی در صادرات

امروزه با تغییر شیوه زندگی انسان نسبت به گذشته و تغییر در تهیه مواد غذایی و عادات مصرفی باعث پیشرفت تکنولوژی در تولید مواد غذایی و تکنیک های  طراحی و چاپ و بسته بندی شده است و با توجه به حساسیت بالای بسته بندی مواد غذایی و تاثیر ان در سلامت جامعه توجه زیادی به آن می شود.

ادامه مطلب...

اهمیت بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسزایی در جریان اقتصادی جوامع دارد از انجا که ما نقش بسته بندی مواد غذایی را همه روزه در اطرافمان مشاهده می کنیم . بسته بندی مواد غذایی در واقع به فرآیند محافظت از محصول برای نگهدار در انبار و انتقال و توزیع و در نهایت تحویل مواد غذایی سالم به دست مشتری است.

ادامه مطلب...

بسته بندی موفق مواد غذایی

یکی از عوامل مهمی که به موفقیت آمیز بودن  بسته بندی مواد غذایی و بازاریابی آن کمک می کند طراحی بسته بندی است و طراح باید با علم به عادات خرید مصرف کننده آشنا باشد  .همچنین تمایلات آینده بازار را نیز در بر بگیرد داشتن آگاهی در مورد این مسائل برنامه ریزی طرح و ساختار بسته بندی مواد غذایی از طرف طراح ضروری است.

ادامه مطلب...

هنر طراحی و چاپ و بسته بندی

همانطور که می دانید بسته بندی به طور وسیعی امروزه بر جوامع سایه افکنده است. ازمواد دارویی گرفته تا لوازم خانگی و محصولات پتروشیمی همگی دارای بسته بندی می باشند.در واقع مشتری با دیدن طراحی و چاپ و بسته بندی محصول با برچسب های استاندارد متوجه می شود چه محصولی داخل بسته بندی قرار دارد و در چه شرایطی حفظ و نگه داری می شود.

ادامه مطلب...

طراحی چاپ و بسته بندی محصول

زمانی که یک محصول به مرحله ی تولید می رسد برای عرضه شدن در بازار خرید و رسیدن دست مشتری نیازمند بسته بندی شدن خواهند بود و هرچه این بسته بندی با تخصص از بازار هدف مشتری انجام گرفته شده باشد در نهایت مشتری را بیشتر جذب خواهد کرد.

ادامه مطلب...

بسته بندی با هدف کاهش ضایعات

بسته بندی امروزه با گسترش جمعیت و افزایش تقاضا برای مواد غذایی سالم اهمیت بالایی پیدا کرده است. در نتیجه همزمان با این افزایش تقاضا علاوه بر افزایش سرعت مصرف مواد اولیه جهت بسته بندی مواد غذایی باعث آلودگی محیط زیست نیز می شود .

ادامه مطلب...

تماس با ما

    info@taranoomco.com

   026-32568117    026-32552343

     95 91 566 - 0912

    کرج، عظیمیه، 45 متری کاج، روبروی بانک ملی، ضلع جنوبی بلوار، ساختمان آرین، پلاک 172، طبقه 4، واحد 8.

 

             

اخرین مقالات افزوده شده

آخرین اخبار و اطلاعیه ها