*ساک دستی

ساک دستی:

ساک دستی، در یک دهه گذشته به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی نوعی هدیه تبلیغاتی جایگاه خاصی پیدا کرده است. به دلیل جدید بودن این نوع بسته بندی، نام های متنوعی به آن اطلاق گردیده است. مانند: ساک خرید، ساک دستی، بگ شاپ(bag shop) ,... 

از ساک دستی در موارد زیر استفاده می شود: 

1.بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند: کتاب ها ی گرانبها، لوح یاد بود، سالنامه و ...

2.بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند: ساعت، پوشاک، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی.

3.بسته بندی بروشور ها و کاتالوگ ها به خصوص هنگام برگزاری سمینارف فستیوال و یا نمایشگاه.

شایان ذکر است که این کالا به تنهایی می تواند در دست هر فرد همانند یک بیلبورد تبلیغاتی عمل کند. این کالا در انواع جنس های پارچه ای، کاغذی و نایلونی تولید می شود.

ساک های دستی کاغذی با انواع  کاغذ مانند: مقوای پشت طوسی، کرافتو گلاسه ساخته می شود.از این میان، دو مدل پشت طوسی و گلاسه برای استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند. 

ساک دستی کاغذی برخلاف تصور عام، به دلیل روکش سلفونی که دارد از استحکام بالایی برخوردار است و حتی توان تحمل وزن تا سقف 10 کیلوگرم را دارد. البته کارکرد این محصول بیشتر به صورت فانتزی بوده و برای مقاصد دیگر استفاده نمی شود.

ساک دستس پارچه ای:

این نوع ساک دستی از دوام بالایی برخورداراست و حتی در مواردی از هزینه کمتری نیز برخوردار می باشد. ساک دستی های پارچه ای دارای گراماژ های متفاوتی می باشد و می توان کالاهای با وزن های بالا نیز حمل با آن حمل کرد. این نوع ساک دستی در سه جنس سوزنی، برزنتی و کتان تولید می شود.

تماس با ما

    info@taranoomco.com

   026-32568117    026-32552343

     95 91 566 - 0912

    کرج، عظیمیه، 45 متری کاج، روبروی بانک ملی، ضلع جنوبی بلوار، ساختمان آرین، پلاک 172، طبقه 4، واحد 8.

 

              

اخرین مقالات افزوده شده

آخرین اخبار و اطلاعیه ها